צימרים למשפחות ולקבוצות בדרום – חוויה מאחדת ומיוחדת

דף הבית » צימרים למשפחות ולקבוצות בדרום – חוויה מאחדת ומיוחדת

אם הגעתם עד לכאן, אתם כנראה מחפשים צימר במדבר.
אנחנו שמחים לעדכן אתכם שמצאתם – אנחנו חוות מתנת מדבר,
והאירוח אצלנו ייתן לכם חוויה מדברית ייחודית ומרגשת כמו שרק מעט צימרים בארץ יכולים לתת.

צימרים בנגב – תפאורה מימי בראשית
לחוות מדבר אחרת – על החוויה שתעברו
צימרים למשפחות בדרום עם בריכה

זעפרן
זעפרן

צימרים בנגב – תפאורה מימי בראשית

כוכבים נוצצים בלילה ונוף מדברי רחב ומחבק ביום, רוחות מדבר קרירות, שקט ושלווה אינסופיים – כל אלה הם פיסות מהרקע הייחודי של הצימרים שלנו, שיגרמו לכם לחשוב שלא הגעתם לנגב, אלא לנווה מדבר.
מי שיבוא לחווה ייהנה גם מהמחזות של חיות המשק שלנו (בין היתר יש לנו סוסים מפוארים ותרנגולות מצחיקות), מהבוסתנים, מכרם ענבים ליין וכמובן הזעפרן. לא רחוק מאיתנו נחל היימן ורכס חלוקים – יעדים יפהפיים לטיול מדברי קליל וקצר (נשמח לתת המלצות למגוון מסלולים בהר הנגב).

 

לחוות מדבר אחרת – על החוויה שתעברו

חשבתם פעם מה הייתם לוקחים לנווה מדבר מבודד? אם לא, כדאי שתתחילו לחשוב, כי האירוח במתנת מדבר יכול להיות דומה: אנחנו ממוקמים בחוות בודדים במעמקי הנגב, בין מרחבים מדבריים צהובים ופורחים. ספר טוב? מוזיקה? אולי אתם לא יכולים לוותר על הטלוויזיה? כל אלה לא באמת חשובים. מה שחשוב זה לא מה הבאתם, אלא מי הבאתם.
האנשים – אצלנו זו מהות העניין. כשמכבים את אורות העיר ומתרחקים מהפיתויים והרעש של העיר הגדולה, אתם הופכים להיות המופע האמיתי: אתם והאנשים שאיתם באתם. המדבר מוציא מאנשים גוונים שלא תמיד מבחינים בהם בתוך ההמולה של חיי היום-יום, ואתם תראו את האנשים שאתם אוהבים באור אחר. האירוח במתנת מדבר מתאים במיוחד למי שרוצים לטעום חוויה של קירוב לבבות עם האנשים האהובים עליהם. האנשים הם העיקר, וכל היתר הוא רק תפאורה.

 

צימרים למשפחות בדרום עם בריכה

הצימרים שלנו למשפחות ולקבוצות בנויים בגדול: בתוך מרחב מדברי גדול ורחב ידיים בנינו צימרים גדולים ומרווחים עם שולחנות גדולים ואחי קמין גדולים, כדי שיוכלו לארח מספר אנשים ביחד. וכמובן, מי שמחפש צימרים למשפחות בדרום עם בריכה יכול להפסיק לחפש – גם בריכות יש לנו, מעוצבות ומסוגננות בטוב טעם, ממש שכשוכיות חמדה. הבריכות בחום הקיץ והאח בקור החורף הם יותר מאמצעים לוויסות הטמפרטורה – גם הם חלק מהחוויה המשותפת שתעברו. להתכרבל מסביב לאח – כל המשפחה או החבר'ה – זאת חוויה אינטימית ומרגשת. ולהיות בתוך בריכה במדבר היבש זו באמת מתנה. ליהנות מכל הדברים האלה ביחד, כל המשפחה או החברים – זו מתנת המדבר הייחודית שלנו אליכם.

ברוכים הבאים!